0273.500H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0273.500H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0273.500H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0273.500H.pdf
  • Mezua
0273.500Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0273.500H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18297 pcs Datuen fitxa 0273.500H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Series MICRO™ 273
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Vertical Beste izenak 0273.500
0273500H
F863
H273.500
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0716
DC Erresistentzia hotza 0.167 Ohms Uneko balorazioa 500mA
Produktu erlazionatuak
0273.400V
0273.400V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Stockean: 10728 pcs
Deskarga: 0273.400V.pdf
RFQ
0273.500V
0273.500V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Stockean: 8221 pcs
Deskarga: 0273.500V.pdf
RFQ
0273.750V
0273.750V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0273.750V.pdf