0273.400H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0273.400H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0273.400H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0273.400H.pdf
  • Mezua
0273.400Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0273.400H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15478 pcs Datuen fitxa 0273.400H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Series MICRO™ 273
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Vertical Beste izenak 0273.400
0273400H
F862
H273.400
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0251
DC Erresistentzia hotza 0.227 Ohms Uneko balorazioa 400mA
Produktu erlazionatuak
0273.250V
0273.250V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Stockean: 9748 pcs
Deskarga: 0273.250V.pdf
RFQ
0273.600V
0273.600V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 600MA 125VAC/VDC
Stockean: 9419 pcs
Deskarga: 0273.600V.pdf
RFQ
0273.400V
0273.400V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0273.400V.pdf
0273.500V
0273.500V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0273.500V.pdf
0273.700V
0273.700V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 700MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0273.700V.pdf
0273.300H
0273.300H
deskribapena: FUSE BOARD MNT 300MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0273.300H.pdf
0273.300V
0273.300V
Deskarga: 0273.300V.pdf
0273.200V
0273.200V