0273.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0273.250H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0273.250H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0273.250H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0273.250Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0273.250H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17238 pcs Datuen fitxa 0273.250H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Series MICRO™ 273
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Vertical Beste izenak 0273.250
0273250H
F860
H273.250
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0064
DC Erresistentzia hotza 1.75 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 10kA
Homologazioak CSA, QPL, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0273.500H
0273.500H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Stockean: 18297 pcs
Deskarga: 0273.500H.pdf
RFQ
0273.125V
0273.125V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Stockean: 11268 pcs
Deskarga: 0273.125V.pdf
RFQ
0273.100V
0273.100V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0273.100V.pdf
0273.062V
0273.062V
deskribapena: FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD
Deskarga: 0273.062V.pdf
0273.300V
0273.300V