0225008.HXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225008.HXUP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225008.HXUP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 8A 125VAC 2AG
Fitxak: 0225008.HXUP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0225008.HXUPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225008.HXUP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 8A 125VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164747 pcs Datuen fitxa 0225008.HXUP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 225 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 0225008.HXP
0225008HXUP
225008
225008.P
225008P
F2459
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0107 Ohms
Uneko balorazioa 8A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 500A Homologazioak CE, CSA, PSE, UL