022501.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022501.5HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 022501.5HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 022501.5HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
022501.5HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 022501.5HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157317 pcs Datuen fitxa 022501.5HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 225
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 0225015HXP
22501.5P
F2460
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.8
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0712 Ohms Uneko balorazioa 1.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC