0225007.HXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225007.HXUP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225007.HXUP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG
Fitxak: 0225007.HXUP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0225007.HXUPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225007.HXUP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142847 pcs Datuen fitxa 0225007.HXUP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 225 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 0225007.HXP
0225007HXUP
225007
225007.P
225007P
F2458
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.013 Ohms
Uneko balorazioa 7A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 500A Homologazioak CE, CSA, PSE, UL