0217.315MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.315MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.315MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.315MXEP.pdf2.0217.315MXEP.pdf3.0217.315MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0217.315MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.315MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97047 pcs Datuen fitxa 1.0217.315MXEP.pdf2.0217.315MXEP.pdf3.0217.315MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 217.315XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.11 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.88 Ohms
Uneko balorazioa 315mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE