0217.315H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.315H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.315H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.315H.pdf2.0217.315H.pdf3.0217.315H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0217.315Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.315H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3960 pcs Datuen fitxa 1.0217.315H.pdf2.0217.315H.pdf3.0217.315H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0217.315
0217.315H-
0217.315M
217 .315(BULK)
217.315(BULK)
F940
H217.315
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.112 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.88 Ohms
Uneko balorazioa 315mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE