0217.315MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.315MRET1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.315MRET1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.315MRET1P.pdf2.0217.315MRET1P.pdf3.0217.315MRET1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0217.315MRET1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.315MRET1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.11
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.88 Ohms Uneko balorazioa 315mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A