021502.5MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021502.5MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021502.5MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 021502.5MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
021502.5MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021502.5MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6706 pcs Datuen fitxa 021502.5MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)