021502.5MXK23SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021502.5MXK23SPP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021502.5MXK23SPP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.021502.5MXK23SPP.pdf2.021502.5MXK23SPP.pdf
  • Mezua
021502.5MXK23SPPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021502.5MXK23SPP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 407444 pcs Datuen fitxa 1.021502.5MXK23SPP.pdf2.021502.5MXK23SPP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial Bend Cylinder
Beste izenak 21502.5MXK23SPP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 22.29 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0386 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -