021502.5MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021502.5MXBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021502.5MXBP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.021502.5MXBP.pdf2.021502.5MXBP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
021502.5MXBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021502.5MXBP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229857 pcs Datuen fitxa 1.021502.5MXBP.pdf2.021502.5MXBP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 21502.5MXBP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 22.29 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0386 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -