02133.15TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02133.15TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02133.15TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 02133.15TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
02133.15TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02133.15TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132991 pcs Datuen fitxa 02133.15TXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0213315TXP
2133.15TP
2133.15TXP
F4286
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 202 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0231 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE