02133.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02133.15MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02133.15MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 02133.15MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
02133.15MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02133.15MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87965 pcs Datuen fitxa 02133.15MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 02133.15MXEP-ND
02133.15XEP
0213315MXEP
F4600
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 202 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0231 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
02133.15HXP
02133.15HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Stockean: 89028 pcs
Deskarga: 02133.15HXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK BLADE 2POS 40.0MM YLW
Stockean: 18231 pcs
Deskarga: 0213420000.pdf
RFQ
02133.15M
02133.15M
Deskarga: 02133.15M.pdf
0213CX
0213CX
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: CUTTERHEAD,C-CUT/0290(CX)
Stockean: 658 pcs
Deskarga:
02133.15MXBP
02133.15MXBP
Deskarga: 02133.15MXBP.pdf
02133.15MXE
02133.15MXE
Deskarga: 02133.15MXE.pdf
02133.15TXP
02133.15TXP