02133.15MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02133.15MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02133.15MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 02133.15MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
02133.15MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02133.15MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114688 pcs Datuen fitxa 02133.15MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 02133.15
02133.15MXP-ND
02133.15XP
2133.15P
F3086
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 202 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0231 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
02133.15TXP
02133.15TXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Stockean: 132991 pcs
Deskarga: 02133.15TXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK BLADE 2POS 40.0MM YLW
Stockean: 18231 pcs
Deskarga: 0213420000.pdf
RFQ
02133.15MXBP
02133.15MXBP
Deskarga: 02133.15MXBP.pdf
02133.15MRET1P
02133.15MRET1P
Deskarga: 02133.15MRET1P.pdf
0213LC
0213LC
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: CUTTERHEAD,LINK CL
Stockean: 500 pcs
Deskarga:
02133.15MXE
02133.15MXE
Deskarga: 02133.15MXE.pdf
0213CX
0213CX
deskribapena: CUTTERHEAD,C-CUT/0290(CX)
Stockean: 658 pcs
Deskarga:
02133.15M
02133.15M