QRW040A0Y41
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW040A0Y41
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V 72W
Fitxak: QRW040A0Y41.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QRW040A0Y41ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW040A0Y41 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V 72W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6112 pcs Datuen fitxa QRW040A0Y41.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.8V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.29" L x 1.46" W x 0.37" H (58.2mm x 37.1mm x 9.4mm)
Series QRW040 Energia (Watts) 72W
Packaging Tray Pakete / kasua 10-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 40A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 40A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low