QRW040A0M1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW040A0M1
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.5V 60W
Fitxak: QRW040A0M1.pdf
  • Mezua
QRW040A0M1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW040A0M1 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.5V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6341 pcs Datuen fitxa QRW040A0M1.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Series QRW040 Energia (Watts) 60W
Packaging Bulk Pakete / kasua 10-DIP Module
Beste izenak 108965534 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 40A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 40A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low