QRW040A0M41
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW040A0M41
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.5V 60W
Fitxak: QRW040A0M41.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QRW040A0M41ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW040A0M41 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.5V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4271 pcs Datuen fitxa QRW040A0M41.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Series QRW040 Energia (Watts) 60W
Packaging Bulk Pakete / kasua 10-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 40A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 40A