FT5HNBPK25.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FT5HNBPK25.0-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FT5HNBPK25.0-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 25.000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: FT5HNBPK25.0-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
FT5HNBPK25.0-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FT5HNBPK25.0-T1 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena OSC TCXO 25.000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39111 pcs Datuen fitxa FT5HNBPK25.0-T1.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series FOX924
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak 631-1074-6 Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±2.5ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -