FT5HNBPK19.44-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FT5HNBPK19.44-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FT5HNBPK19.44-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 19.44MHZ HCMOS SMD
Fitxak: FT5HNBPK19.44-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
FT5HNBPK19.44-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FT5HNBPK19.44-T1 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena OSC TCXO 19.44MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63086 pcs Datuen fitxa FT5HNBPK19.44-T1.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series FOX924