FT5CNDPK19.2-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FT5CNDPK19.2-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FT5CNDPK19.2-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD
Fitxak: FT5CNDPK19.2-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
FT5CNDPK19.2-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FT5CNDPK19.2-T1 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41320 pcs Datuen fitxa FT5CNDPK19.2-T1.pdf
Tentsioa - hornidura 3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series FOX914
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Beste izenak 631-1063-2
FOX914B-19.2
FOX914B-19.200
FT5CNDPK19.2
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±2.5ppm
Frequency 19.2MHz Deskribapen zehatza 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -