40CTQ045STRR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
40CTQ045STRR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40CTQ045STRR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Fitxak: 40CTQ045STRR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
40CTQ045STRRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40CTQ045STRR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5350 pcs Datuen fitxa 40CTQ045STRR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 530mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 45V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A
Oinarriaren zati kopurua 40CTQ045S
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
40CPV120
40CPV120
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V
Stockean: 5448 pcs
Deskarga: 40CPV120.pdf
RFQ
40CTQ045S
40CTQ045S
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK