40CPQ080
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
40CPQ080 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40CPQ080
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO247AC
Fitxak: 40CPQ080.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
40CPQ080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40CPQ080 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO247AC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6473 pcs Datuen fitxa 40CPQ080.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 770mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak *40CPQ080
VS-40CPQ080
VS-40CPQ080-ND
VS40CPQ080
VS40CPQ080-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 20A Through Hole TO-247-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.25mA @ 80V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A