40CTQ045STRL
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
40CTQ045STRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40CTQ045STRL
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Fitxak: 40CTQ045STRL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
40CTQ045STRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40CTQ045STRL fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3913 pcs Datuen fitxa 40CTQ045STRL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 530mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak VS-40CTQ045STRL
VS-40CTQ045STRL-ND
VS40CTQ045STRL
VS40CTQ045STRL-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 45V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A Oinarriaren zati kopurua 40CTQ045S