B82477G2684M000
EPCOSEPCOS
B82477G2684M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82477G2684M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680UH 480MA 1.2 OHM
Fitxak: B82477G2684M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
B82477G2684M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82477G2684M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 680UH 480MA 1.2 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99765 pcs Datuen fitxa B82477G2684M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
estali Shielded Series B82477G2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82477G2684M
B82477G2684M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 680µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 480mA Uneko - Saturazioa -