B82477G2683M000
EPCOSEPCOS
B82477G2683M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82477G2683M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 1.5A 120 MOHM SMD
Fitxak: B82477G2683M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
B82477G2683M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82477G2683M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 68UH 1.5A 120 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94462 pcs Datuen fitxa B82477G2683M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
estali Shielded Series B82477G2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82477G2683M
B82477G2683M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 120 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.5A Uneko - Saturazioa -