B82477G2474M000
EPCOSEPCOS
B82477G2474M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82477G2474M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM
Fitxak: B82477G2474M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Mezua
B82477G2474M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82477G2474M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105320 pcs Datuen fitxa B82477G2474M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
estali Shielded Series B82477G2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-2700-2
B82477G2474M
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 770 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 770 mOhm Max
Uneko balorazioa 580mA Uneko - Saturazioa -