B43888A9106M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43888A9106M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: B43888A9106M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
B43888A9106M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43888A9106M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 250344 pcs Datuen fitxa B43888A9106M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series B43888 Ripple Current @ maiztasun handia 240mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B43888A9106M
B43888A9106M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 39.8 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 39.8 Ohm @ 120Hz
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose