B43888A9475M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43888A9475M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: B43888A9475M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
B43888A9475M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43888A9475M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 455773 pcs Datuen fitxa B43888A9475M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B43888 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak B43888A9475M
B43888A9475M-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapazitantzia 4.7µF