B43888A5226M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43888A5226M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: B43888A5226M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B43888A5226M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43888A5226M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93567 pcs Datuen fitxa B43888A5226M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series B43888 Ripple Current @ maiztasun handia 510mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B43888A5226M
B43888A5226M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18.1 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18.1 Ohm @ 120Hz
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose