B43724B4129M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43724B4129M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43724B4129M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 576 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
B43724B4129M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43724B4129M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 576 pcs Datuen fitxa B43724B4129M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series B43724 Ripple Current @ maiztasuna baxua 34.4A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43724B4129M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 8.8 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.9 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5.9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 12000µF