B43724A6688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43724A6688M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Fitxak: B43724A6688M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 760 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 760 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
B43724A6688M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43724A6688M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 760 pcs Datuen fitxa B43724A6688M000.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.027" Dia (76.90mm)
Series B43724 Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43724A6688M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.547" (191.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF