B43724A4109M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43724A4109M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43724A4109M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 787 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 787 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43724A4109M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43724A4109M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 787 pcs Datuen fitxa B43724A4109M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.027" Dia (76.90mm)
Series B43724 Ripple Current @ maiztasuna baxua 27.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43724A4109M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 11 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7.2 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7.2 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF