B43704A9478M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704A9478M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43704A9478M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B43704A9478M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704A9478M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1196 pcs Datuen fitxa B43704A9478M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.531" Dia (64.30mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.3A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43704A9478M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm) Altuera - Eserita (Max) 5.185" (131.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose