B43704A9278M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704A9278M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43704A9278M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
B43704A9278M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704A9278M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2376 pcs Datuen fitxa B43704A9278M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.032" Dia (51.60mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 11.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43704A9278M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 65 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.693" (119.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF