B43704A9338M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704A9338M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43704A9338M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B43704A9338M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704A9338M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1678 pcs Datuen fitxa B43704A9338M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.532" Dia (64.30mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.6A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43704A9338M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 55 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.846" (97.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 34 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF