B43704A6398M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704A6398M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Fitxak: B43704A6398M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43704A6398M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704A6398M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1046 pcs Datuen fitxa B43704A6398M000.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.1A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43704A6398M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 36 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.185" (131.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 3900µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3900µF