B43704A5158M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704A5158M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43704A5158M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
B43704A5158M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704A5158M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2139 pcs Datuen fitxa B43704A5158M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.031" Dia (51.60mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.47A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43704A5158M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 3.846" (97.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 65 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose