B43704A5688M000
EPCOSEPCOS
B43704A5688M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704A5688M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43704A5688M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 690 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
B43704A5688M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704A5688M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 690 pcs Datuen fitxa B43704A5688M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 24A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 495-7275
B43704A5688M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 24 mOhms Altuera - Eserita (Max) 6.181" (157.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose