B41690A7528Q001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41690A7528Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5200UF 35V AXIAL
Fitxak: B41690A7528Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3080 pcs
  • Mezua
B41690A7528Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41690A7528Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 5200UF 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20464 pcs Datuen fitxa B41690A7528Q001.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
Series B41690 Ripple Current @ maiztasun handia 7.2A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Beste izenak B41690A7528Q 1
B41690A7528Q1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 14 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 5200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 5200µF