B41690A7258Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41690A7258Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2500UF 35V AXIAL
Fitxak: B41690A7258Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
B41690A7258Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41690A7258Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2500UF 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31361 pcs Datuen fitxa B41690A7258Q001.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
Series B41690 Ripple Current @ maiztasun handia 4.8A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Beste izenak B41690A7258Q 1
B41690A7258Q1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 24 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 2500µF