B41690A7607Q001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41690A7607Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 600UF 40V AXIAL
Fitxak: B41690A7607Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3456 pcs
  • Mezua
B41690A7607Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41690A7607Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 600UF 40V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56936 pcs Datuen fitxa B41690A7607Q001.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Series B41690 Ripple Current @ maiztasun handia 2.3A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Beste izenak B41690A7607Q 1
B41690A7607Q1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 68 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 165 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 600µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 165 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 600µF