LAKOAV110BLU
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAKOAV110BLU
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Fitxak: 1.LAKOAV110BLU.pdf2.LAKOAV110BLU.pdf
  • Mezua
LAKOAV110BLUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAKOAV110BLU fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7868 pcs Datuen fitxa 1.LAKOAV110BLU.pdf2.LAKOAV110BLU.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Mom Series LA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 22.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC)