LAKOAU11JREDRED
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAKOAU11JREDRED
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Fitxak: 1.LAKOAU11JREDRED.pdf2.LAKOAU11JREDRED.pdf
  • Mezua
LAKOAU11JREDREDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAKOAU11JREDRED fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4698 pcs Datuen fitxa 1.LAKOAU11JREDRED.pdf2.LAKOAU11JREDRED.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Mom Series LA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 22.00mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak Q2874546 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C
Muntaketa mota Panel Mount, Front Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Iluntze tentsioa (nominala) 12 VDC
Iluntze mota, kolorea LED, Red Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC) Kolorea - Eragilea / Cap Red