LAKOAU110RED
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAKOAU110RED
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Fitxak: 1.LAKOAU110RED.pdf2.LAKOAU110RED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
LAKOAU110REDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAKOAU110RED fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7409 pcs Datuen fitxa 1.LAKOAU110RED.pdf2.LAKOAU110RED.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Mom Series LA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 22.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC)