L16PLR10GGRNGRN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L16PLR10GGRNGRN
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena NEON PANEL INDICATOR GRN 220V
Fitxak: 1.L16PLR10GGRNGRN.pdf2.L16PLR10GGRNGRN.pdf
  • Mezua
L16PLR10GGRNGRNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L16PLR10GGRNGRN fabrikatzailea E-Switch
deskribapena NEON PANEL INDICATOR GRN 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12753 pcs Datuen fitxa 1.L16PLR10GGRNGRN.pdf2.L16PLR10GGRNGRN.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 220V
Angeluen ikuspegia - Mota Neon
Amaiera estiloa - Series L16
balorazio AC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.63" (16.00mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa - Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 18.00mm Lente kolorea Green
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Neon Panel Indicator Green Clear 220V Round with Flat Top, 18.00mm Oraingo -