L16PLR10FREDBLU
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L16PLR10FREDBLU
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena NEON PANEL INDICATOR RED 110V
Fitxak: 1.L16PLR10FREDBLU.pdf2.L16PLR10FREDBLU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
L16PLR10FREDBLUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L16PLR10FREDBLU fabrikatzailea E-Switch
deskribapena NEON PANEL INDICATOR RED 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11106 pcs Datuen fitxa 1.L16PLR10FREDBLU.pdf2.L16PLR10FREDBLU.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 110V
Angeluen ikuspegia - Mota Neon
Amaiera estiloa - Series L16
balorazio AC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.63" (16.00mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa - Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 18.00mm Lente kolorea Blue
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Red
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Neon Panel Indicator Red Clear 110V Round with Flat Top, 18.00mm Oraingo -