L16PLR10KYELGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L16PLR10KYELGRN
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena PILOT LIGHT RND YLW/GRN 24VDC
Fitxak: 1.L16PLR10KYELGRN.pdf2.L16PLR10KYELGRN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
L16PLR10KYELGRNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L16PLR10KYELGRN fabrikatzailea E-Switch
deskribapena PILOT LIGHT RND YLW/GRN 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7435 pcs Datuen fitxa 1.L16PLR10KYELGRN.pdf2.L16PLR10KYELGRN.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 125 V ~ 250 V
Angeluen ikuspegia - Mota LED
Amaiera estiloa - Series L16
balorazio AC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.63" (16.00mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa - Lentearen gardentasuna -
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 18.00mm Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Green 125 V ~ 250 V Round with Flat Top, 18.00mm Oraingo -