200MSP6T1B1VS2RE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP6T1B1VS2RE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MSP6T1B1VS2RE.pdf2.200MSP6T1B1VS2RE.pdf
  • Mezua
200MSP6T1B1VS2REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP6T1B1VS2RE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24276 pcs Datuen fitxa 1.200MSP6T1B1VS2RE.pdf2.200MSP6T1B1VS2RE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Off
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPST Panel Mount
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPST
Bushing Thread 10-48 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 9.40mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
200MT
200MT
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CRTRDGE 200A 690VAC/500VDC