200MSP6T1B1M5RE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP6T1B1M5RE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MSP6T1B1M5RE.pdf2.200MSP6T1B1M5RE.pdf
  • Mezua
200MSP6T1B1M5REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP6T1B1M5RE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41845 pcs Datuen fitxa 1.200MSP6T1B1M5RE.pdf2.200MSP6T1B1M5RE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa Wire Wrap Aldatu funtzioa On-Off
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Beste izenak Q3926414
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles
Deskribapen zehatza Toggle Switch SPST Panel Mount Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC)
Zirkuitua SPST Bushing Thread 10-48
Ekintza mota Standard Round Ekintza materiala Brass, Chrome Plated
Aktiboaren luzera 9.40mm